Madvice

Madvice to włoska grupa, której początki sięgają 2016 roku. Założycielami są Maddalena Bellini i Raffaele Lanzuise – gitarzystka i basista Nameless Cry oraz Asator – były wokalista STR8 i Phalenae.
W 2018 roku nakładem Time To Kill Records ukazał się debiutancki album „Everything Comes to the End”. Do zespołu dołączył perkusista Marco Moretti (Felon, Enkymosis) i ekipa mogła zacząć grać koncerty. Dzięki dobremu przyjęciu debiutu przez prasę i publikę MADVICE kolejne dwa lata spędził w trasie.
Koncertowe wojaże przerwała w 2020 roku pandemia. Zespół poświęcił więc czas na komponowanie i nagrywanie nowego albumu. „Under the Burning Sky” który ukazał się wiosną 2022 roku nakładem Nova Era Records.
Muzyka Madvice to death metal z melodyjnymi partiami i potężnymi riffami. Zespół miał już okazję występować przed polską publicznością. W październiku 2019 roku zagrali w Krakowie i… Stalowej Woli. Teraz, po czterech latach powrócą do „stalowego miasta”, aby 27 sierpnia zaprezentować materiał z ostatniej płyty.